Derby na remis w Święto Niepodległości.

KS Niemczanka po raz czwarty z rzędu traci punkty. Ewidentnie widać, że nasza drużyna ma kryzys spowodowany brakami kadrowymi i zmęczeniem. Tym razem po zaciętych i wyrównanych derbach z Łagiewnikami remisujemy u siebie 3:3. Mecz dla naszej ekipy rozpoczął się idealnie, po dograniu z lewego skrzydła piłkę opanował "Rapi" i nasz stoper z ostrego kąta zdobył bramkę. To pozwoliło rozluźnić się drużynie. Niestety aż za bardzo i tracimy bramkę z "niczego" na remis. Przez większą część pierwszej połowy Zieloni utrzymywali się przy piłce. Nie pozwoliło nam to konstruować akcji. Goście zdążyli strzelić nam bramkę do przerwy po rzucie rożnym i instynktownym strzale zawodnika Zielonych. Drugą połowę Niemcza zaczynała z niekorzystnym wynikiem i rzuciła się do odrabiana strat. Niestety dla nas goście mądrze zagrali w defensywie. Na dodatek napastnik gości zmylił W.Polańskiego nieczystym strzałem i wpakował nam piłkę do bramki. Wynik i gra była fatalna. Na nasze szczęście nadal doskonałą formę utrzymuje nasz skrzydłowy Karol Zalewski, który dwoił się i troił by stwarzać akcje bramkowe. Po jego golu złapaliśmy kontakt, gdy bramkarz niedokładnie wybił "piątke" pod nogi Karola. Niemczanka naciskała coraz bardziej, aby w końcu po szybkiej kontrze wyrównać stan meczu za sprawą strzału na krótki słupek K.Zalewskiego. Do końca meczu nic już się nie działo. Kolejna strata punktów, ale nie ma co spuszczać głów w dół, bo już w najbliższą niedzielę arcyważny mecz z Piławianką o godz.11 na bosiku w Niemczy. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.