Łatwa wygrana w Ząbkowicach!

W ostatniej kolejce rundy jesiennej nasza drużyna zmierzyła się na wyjeździe z Polonią Ząbkowice. Drużyna Polonii przystępowała do meczu przy dobrej passie trzech zwycięstw z rzędu, więc mecz zapowiadał się na trudny dla drużyny z Niemczy. Boisko zweryfikowało inaczej. Obrona gospodarzy co chwile była nękana przez ataki Niemczanki, cieszyła łatwość wyprowadzania piłki i stwarzania szans przez naszą ekipę. Po jednej z wrzutek na początku spotkania, bramkę głową zdobył nasz ofensywnie grający obrońca Marian Kępski. Niedługo po pierwszym ciosie, bramkę mierzonym strzałem z 16 metrów zdobył Karol Zalewski, mecz ułożył się idealnie. Po wielu niewykorzystanych akcjach Niemczanki, ekipa gospodarzy zdążyła strzelić bramkę przed końcem połowy. Druga połowa to jeszcze większy popis przyjezdnych. Polonia niemal w ogóle nie stwarzała zagrożenia na naszej połowie. Trzecią bramkę dla Niemczy z rzutu karnego strzelił "Boczek", chwilę po tym Karol Zalewski dobił rywali strzelając z bliskiej odległości. Gdyby w naszej drużynie nie szwankowała skuteczność wynik mógłby być o wiele większy.

Zawodnik meczu: Karol Zalewski

+ meczu: Tomasz Boczkowski

Składy i statystyki:http://niemczanka.futbolowo.pl/game/348366/polonia-zabkowice-slaskie-vs-niemczanka-niemcza