Niemczanka wygrywa w Pieszycach!

Ten mecz zapowiadał się jako hit kolejki, który ostatecznie nie zawiódł zgromadzonych kibiców na stadionie w Pieszycach. Do składu Niemczanki wrócił nasz doświadczony zawodnik Tomasz Boczkowski, który okazał się kluczowym zawodnikiem w tym meczu. Spotkanie zaczęło się od agresywnego pressingu Pogoni, który przyniósł bramkę gospodarzom po strzale głową już w 1 minucie. Pogoń długo nie nacieszyła się prowadzeniem, bo już w 3 minucie stan meczu wyrównał "Boczek" strzałem z woleja z 16 metrów. Obie drużyny co chwila nękały się groźnymi sytuacjami pod bramkami. Po jednej z kontr w 30 minucie Rafał Góral rajdem przez całą połowę boiska, zdobył gola, mijając golkipera i pakując piłkę do pustej bramki. Do przerwy 1:2 dla Niemczanki. Druga odsłona to nadal dynamiczne tempo meczu i co chwila wymiana ciosów. W 58 minucie sędzia podyktował rzut karny po faulu na R.Góralu, który wykorzystał T.Boczkowski. Do końca meczu to Pieszyce przejęły inicjatywę i atakowały, ale doskonała dyspozycja naszego bramkarza Wojtka Polańskiego pozwoliła utrzymać korzystny wynik do końca.