Pewne zwycięstwo z Uciechowem!

Nasz dzisiejszy przeciwnik przed spotkaniem wyglądał na silnego rywala (wygrali w 5/6 ostatnich meczach), lecz to Niemcza nie zawiodła jako faworyt w tym meczu. Spotkanie lepiej ułożyło się dla przyjezdnych, szybko objęli prowadzenie po stałym fragmencie w 5 minucie i kontrolowali przebieg meczu. Sytuacja odwróciła się na korzyść Niemczanki po przepięknym golu z 30 metrów w okienko bramki Mateusza Kuriaty. Po tym rozpędzona ekipa Niemczy dorzuciła do przerwy jeszcze jedną bramkę autorstwa Tomka Boczkowskiego. Druga odsłona to już totalna dominacja gospodarzy.  Mnóstwo składnych akcji, niestety większość z nich efektownych ale nie efektywnych. Na szczęście dwie z nich zamieniły się na bramki, które zdobył Rafał Góral. Rozpędzona kolejnym zwycięskim spotkaniem Niemczanka niecierpliwie czeka na 3 najważniejsze, a zarazem najtrudniejsze spotkania w tej rundzie (kolejno z Łagiewnikami, Piławą i Pieszycami).

Zawodnik meczu - Mateusz Kuriata

+ meczu - Tomasz Boczkowski