Zwycięstwo w bezbarwnym meczu.

Nad dzisiejszym spotkaniem między Niemczanką ,a Deltą Słupice nie ma co się zbytnio rozpisywać. Najłatwiej będzie je określić jako nudne. Ale aż tak tragicznie nie było, bo w końcu gospodarze wygrali i musieli zdobywać bramki. Pierwszą (przepiękną) bramkę zdobył Mateusz Kuriata po bombie z około 25 metrów.  Obie drużyny bez polotu (jak i w całym spotkaniu) dograli pierwszą połowę do końca. Druga połowa analogiczna do pierwszej, z tym , że bogatsza w ilość kartek pokazywaną przez mocno rozkojarzonego dziś sędziego, przyniosła nam dodatkowo dwa gole dla ekipy Niemczanki. Oba trafienia zanotował "Kędzior" po dwóch asystach Mateusza Kuriaty. Mecz do zapomnienia, lecz dający kolejne 3 punkty Niemczy, która wielki krokami zbliża się do awansu do wyższej ligi.

Zawodnik meczu - Janusz "Kędzior" Kaczmarek

+ meczu - Mateusz Kuriata