Wygrana w pierwszym meczu rundy wiosennej.

W dzisiejszym meczu Niemczanka podejmowała zajmującą 5 lokatę Spartę Ziębice. Mecz to głównie ostra walka o każdą piłkę na całym boisku. Spotkanie lepiej zaczęła drużyna gospodarzy która już w 11 minucie objęła prowadzenie po lobie Rafała Górala, któremu asystował "Ryba". Ataki drużyny Niemczy pozwoliły wywalczyć gospodarzom rzut wolny blisko pola karnego, który na bramkę zamienił w 28 minucie nasz nowy zawodnik Mateusz Kuriata. Po tym golu mecz stał się bardzo wyrównany i zacięty. Na początku drugiej połowy drogę po 3 punkty gospodarzom ułatwiła agresywna gra przyjezdnych, którzy obejrzeli dwie czerwone kartki. Po tym bramkę na 3-0 zdobył Karol Zalewski mierzonym strzałem w krótki róg bramki. Niespodziewanie Sparta zdołała strzelić honorową bramkę po kontrze. Rywale dobili się golem samobójczym w końcówce spotkania i mecz skończył się rezultatem 4-1 dla Niemczanki.