Wygrana w Piławie Dolnej!

Do wyjazdowego meczu z Piławą Dolną podchodziliśmy jako faworyt i z myślą, że będą to łatwe 3 punkty do zgarnięcia jak miało to miejsce w rundzie jesiennej (7:1 dla Niemczanki). Mecz nie przebiegał tak łatwo dla gości jak miało się to odbyć. Większość pierwszej połowy to próby przebicia się Niemczanki przez mur jaki postawili pod własną bramką zawodnicy Orła, zero stworzonych klarownych sytuacji, widoczny był brak pomysłu na takie defensywne nastawienie gospodarzy. Na nasze nieszczęście Orzeł po groźnej kontrze w końcówce pierwszej połowy mógł wyjść na prowadzenie, lecz interwencją na światowym poziomie wykazał się nasz nowy bramkarz Seweryn Derbisz. Do przerwy remis 0-0. Druga połowa wyglądała już nieco inaczej, zmęczeni piłkarze gospodarzy nie potrafili już tak szczelnie bronić dostępu do własnej bramki, dzięki czemu przyjezdni coraz częściej stwarzali groźne sytuacje. Wreszcie mur został rozbity i po ładnej akcji na skrzydle i podaniu Karola Zalewskiego bramkę zdobył Tomasz Boczkowski. To tym bardziej zdezorientowało gospodarzy , którzy zaczęli zostawiać coraz większe dziury w środku, które wykorzystali Janusz Kaczmarek i Karol Zalewski. Obaj zawodnicy oddali przepiękne strzały zza pola karnego w okolice okienka bramki i ustanowili końcowy wynik spotkania. Za tydzień bardzo ciężki mecz z Roztocznikiem, do którego musimy solidnie się przygotować aby zagrać o wiele lepiej niż w dzisiejszym spotkaniu.

Zawodnik meczu - Karol Zalewski (bramka i 2 asysty)