13 bramek w meczu z Sieniawką!

Co do dzisiejszego spotkania, to nie można się skupić na grze, bo deszczowa aura panująca podczas meczu przeszkadzała w utrzymaniu piłki i umiejętnej jej wymianie. Natomiast oko przykuwa ogromna liczba bramek, dzisiaj padło ich aż 13! Początek meczu był fatalny dla Niemczanki, goście stosując wysoki pressing wyszli na dwubramkowe prowadzenie już w 13 minucie. Gospodarze szybko otrząsnęli się po tym ciosie i dosłownie w przeciągu 10 minut wyszli na prowadzenie 3-2 po golach autorstwa Rafała Górala, Tomka Boczkowskiego i Karola Zalewskiego. 5 bramek w pierwszych 25 minutach robiło wrażenie, ale to był dopiero początek. Niemcza do przerwy dorzuciła jeszcze jednego gola po akcji sam na sam trafił "Ryba". Druga połowa to jeszcze więcej bramek! Strzelanie w drugiej odsłonie rozpoczął "Ryba", chwile po jego zdobyczy goście strzelili swoją trzecią, a zarazem ostatnią bramkę w tym spotkaniu. Po tym oglądaliśmy spektakl Mateusza Kuriaty, który wszedł chwile wcześniej z ławki i "Ryby". Do końca spotkania "Mati" dołożył 2 gole, a "Ryba" aż 3! Mecz skończył się bardzo wysokim wynikiem 10-3 dla Niemczanki. Warto wyróżnić w tym spotkaniu "Kopcia", który dzielił i rozgrywał piłki w środku pola, a na dodatek zanotował kilka asyst.

Zawodnik meczu - Mateusz Chołuj (zdobywca 5 goli)