Lekka, łatwa i przyjemna wygrana.

Do Niemczy przyjechała dziś ostatnia drużyna w tabeli. Gospodarze byli zdecydowanym faworytem i innej opcji niż pewne 3 punkty dla Niemczanki nie rozpatrywano. Oczywiście scenariusz się sprawdził. Worek z bramkami już w 6 minucie otworzył Karol Zalewski strzałem z bliskiej odległości do bramki. Następną bramkę, ale "dopiero" w 30 minucie zdobył Mateusz Kuriata silnym strzałem na długi słupek ze skraju szesnastki. Kilka minut później wynik podwyższył Dariusz Dudzic niemal w taki sam sposób jak Mati. Do przerwy po jednostronnej grze 3-0 dla gospodarzy. Bezpieczny wynik pozwolił w drugiej odsłonie trenerowi poeksperymentować ze składem, który wpuścił 4 zawodników (w tym 3 juniorów). Obraz gry się przez to nie zmienił. W 50 minucie czwartą bramką po ofensywnym wypadzie zdobył nasz kapitan Jarek Rapacz. W 75 minucie rezerwowy Andrzej Niemczyk strzelił gola na 5-0 odnajdując się idealnie po wrzutce z rzutu rożnego. Wynik w 80 minucie ustalił J.Kaczmarek, "Kędzior" ładnie przedryblował kilku zawodników i strzelając z bliska przy słupku pokonał golkipera Tarnovi. Mecz można potraktować jako "spacerek", ale rażą niewykorzystane klarowne sytuacje.