Remis ze Skałkami.

Dzisiejszy mecz z odwiecznym rywalem był głównie meczem walki. Początek meczu należał do Skałek, to oni narzucili tempo gry i stwarzali groźne sytuacje, szczególnie po głęboko bitych rzutach rożnych. Najbardziej Niemczance zagroziła własna obrona, mógł paść gol samobójczy, lecz niesamowitym refleksem popisał się bramkarz Seweryn Derbisz i wybił piłkę z linii bramkowej. Seweryn nie raz wyciągał dzisiaj naszą drużynę z opałów. Po atakach ekipy ze Stolca inicjatywę przejęła Niemczanka. Kilka groźnych akcji i wrzutek, niestety nie zakończonych klarownymi strzałami. Po wyrównanej połowie, piłkarze schodzili z boiska przy remisie 0-0. Druga odsłona przyniosła nam więcej agresywnej gry. Dużo walki w środku pola, wiele fauli i kilka żółtych kartek obrazuje te 45 minut. Na szczęście widzów druga połówka przyniosła bramki. Pierwszego gola w 55 minucie zdobyli gospodarze po strzale z rzutu karnego. Podrażniona Niemcza przycisnęła rywala. Na efekt tego czekaliśmy do 70 minuty, gdy po rajdzie z prawej strony piłkę dograł Rafał Góral, podanie umiejętnie pomiędzy nogami przepuścił "Kopciu", a bramkę słabszą nogą zdobył Karol Zalewski. Do końca meczu gra była wyrównana i mecz sprawiedliwie zakończył się remisem 1-1.